Монтаж терасної дошки

(068) 496 06 16

Акція!

До 1 вересня ціна на монтаж терасної дошки ПІД КЛЮЧ знижена!

від 3 000 грн

за м²

35 років досвіду

Основною з наших переваг - є наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності і маштабів, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати Вам вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех та обладнання і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічний досвід в сфері будівельних робіт подарував нам відчутні знижки майже на всі види будматеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Будівництво тераси під ключ складається з кількох етапів і вирішальним є монтаж терасної дошки. Саме від вибору цього матеріалу залежить тривалість експлуатації всієї конструкції і зовнішній вигляд в цілому, тому до вибору підлогового покриття слід підходити особливо уважно.

Монтаж терасної дошки та її види

На сьогодні використовується три типи дощок для підлогового покриття вуличних конструкцій.

 • Термооброблене дерево;
 • Дошки з натурального дерева;
 • Дерево-полімерний композит.

Плануючи монтаж терасної дошки, ціна буде залежати саме від обраного матеріалу. Також впливає загальна площа конструкції і її складність.

Укладка террасной доски

Наступний етап є підготовка основи. Завдання полягає в тому, щоб забезпечити вільне відведення дощової води з поверхні дощок, що виключить їх руйнування. Досягається це за рахунок нахилу: заливається фундамент з бетонної суміші під кутом 1-2 градуси, після чого виконується укладання терасної дошки (ціна може змінюватися виходячи з того, яким чином виконаний фундамент, бетон або палі). У деяких випадках нахил виконується різноспрямований. Іноді виникає необхідність в організації водозбірних лотків.

Укладання терасної дошки може виконуватися і вже на наявному фундаменті. У цьому випадку проводяться заміри і плануються форми і дизайн будівлі. Після цього виконується монтаж терасної дошки, ціна при такому варіанті буде нижче за рахунок відсутності витрат на організацію фундаменту.

Починається робота з укладання лаг. Найбільш доступний варіант – це укладання лаг на бетонну основу. Метод найпростіший і вимагає мінімум місця, але постійний контакт лаг з бетоном підвищує ймовірність руйнування деревини під впливом вологи. Тому така конструкція недовговічна і використовується частіше на дачах або як тимчасовий варіант.

Якщо планується будівництво веранди під ключ або тераси для постійного користування, краще обрати другий варіант. В цьому випадку лаги з деревини укладаються на опори. Утворюється зазор, що забезпечує вентиляцію і виключає руйнування деревини. Метод більш складний і вимагає залучення професіоналів. Укладання терасної дошки організовується за такими параметрами:

 • Товщина лаг 40-45 мм;
 • Товщина дошки 20-25 мм;
 • Розмір зазору 20-25 мм;
 • Загальна висота підлоги конструкції 80-90 мм.

При бажанні замовника товщина лаг або дошки може бути збільшена, особливо якщо цього вимагає висота всієї конструкції і яка повинна бути нарівні з фундаментом. Також більш висока підстава робиться в тому випадку, якщо тераса організовується біля водойми для виключення впливу прибережних вод.

Далі визначається спосіб фіксації, яким буде виконана укладка терасної дошки, ціна в цьому випадку може істотно відрізнятись. Використовується відкритий і прихований варіант. У першому випадку дошки кріпляться наскрізь до лаг. Це скорочує час виконання робіт, але негативно позначається на зовнішньому вигляді дощок.

У другому випадку для фіксації використовуються кронштейни і пластини, які кріплять дошки до лагам з внутрішньої поверхні. За рахунок цього на лицьовій поверхні слідів від кріпильних елементів немає. На виборі способу кріплення позначається не тільки бажання замовника, але і вимоги до різних типів дощок, ігнорування яких скорочує термін служби.

Для підвищення терміну експлуатації можуть використовуватися такі техніки як нанесення захисного шару на дошки до початку укладання, забезпечення певної відстані між дошками для вільного стоку дощової води, а також дотримання вимог при використанні того чи іншого типу кріплення.

Скоротити термін служби тераси також можуть наступні дії:

 • Монтаж лаг на бетонну основу без використання опор, це призводить до скупчення вологи, утворенню цвілі і грибка і руйнування деревини;
 • Монтаж дощок щільно один до одної – викликає деформацію підлогового покриття в результаті зміни щільності матеріалу під впливом погодних явищ;
 • Відмова від використання захисного засобу або нанесення його тільки на зовнішню поверхню також скорочує термін служби дошки і стає причиною її швидкого руйнування;
 • Відсутність кута для відтоку дощової води, відсутність водозбірних лотків призводить до скупчення вологи на поверхні підлоги, що викликає її руйнування.
Монтаж террасной доски

Встигніть замовити монтаж терасної дошки зі знижкою 10%

До кінця акції залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Залиште дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!

Ви готові обговорити Ваш проект?

1

Телефонуйте зараз
(068) 496 06 16

Ми з задоволенням проконсультуємо і підберемо найбільш вигідний метод укладання терасної дошки.

Ігнорувати правила можна тільки в тому випадку якщо конструкції зводиться тимчасово на 1-3 роки до будівництва постійної тераси. В цьому випадку можна укладати дошки на бетонну основу, але забезпечення нахилу і зазору між ними є обов’язковою вимогою.

Компанія Riverwood займається будівництвом веранд, терас і берегоукріпленям протягом 30 років. Це дозволило накопичити досвід, завдяки якому ми вирішуємо будь-які завдання. Ми готові як з нуля розробити проект тераси, так і доробити вже розпочатий проект. Особливо вигідною буде така послуга, як укладання терасної дошки – ціна матеріалу буде істотно нижче, ніж у конкурентів за рахунок наявності власного цеху по виготовленню дерев’яних заготовок.

Після вибору проекту і матеріалу, фахівцем будуть розраховані терміни, які займають монтаж терасної дошки, ціна за роботу і вибрано час для її проведення. Всі питання, що цікавлять ви можете задати за телефонами, вказаними на сайті. Послуги з благоустрою надаються на всій території України.

Монтаж терасної дошки: як ми працюємо
Оставляете заявку на сайте или по тел

Залишаєте заявку на сайті або за тел

Материалы завозятся на объект

Матеріали завозяться на об'єкт

По телефону обсуждаем задачу

По телефону обговорюємо завдання

Выполняем весь объем работ

Виконуємо весь обсяг робіт

Наш специалист выезжает на объект

Наш фахівець виїжджає на об'єкт

Уборка территории после работ

Прибирання території після робіт

Подготавливается территория

Підготовлюється територія

Сдача готового объекта

Здача готового
об'єкта

Ви вже йдете?
Не поспішайте!

У нас для Вас додаткова
ЗНИЖКА 10%


Назвіть менеджеру кодове слово
"Слава Україні! 😉"

Call Now ButtonПозвонить нам