Про компанію Riverwood

35 років досвіду

Основна наша перевага - наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічна робота в сфері будівельних робіт подарувала нам відчутні знижки майже на всі види будівельних матеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Ми любимо те, чим займаємося протягом багатьох років

Ми команда професіоналів і справжніх любителів своєї справи. Кожен член команди має свою унікальну життєву історію і по справжньому захоплений своєю роботою. Головний інженер-проектувальник з бригадиром мають більше 30 років досвіду в будівництві пірсів і зміцненні берегів. За спиною так само більше сотні завершених об'єктів за комплексом будівельних робіт прибережних зон включаючи благоустрій прилеглих територій.
В процесі розвитку набули свій деревообробний цех і є прямими виробниками дерев'яної продукції такий як терасна дошка, дошка підлоги, вагонка, меблевий щит. До кожного клієнта знайдемо індивідуальний підхід і завжди виконуємо свої обіцянки!

Заказать укрепление крутых склонов
Ви вже йдете?
Не поспішайте!

У нас для Вас додаткова
ЗНИЖКА 10%


Назвіть менеджеру кодове слово
"Слава Україні! 😉"

Call Now ButtonПозвонить нам