Берегоукріплення

(068) 496 06 16

Акція!

До 1 вересня ціна на укріплення берегу ПІД КЛЮЧ знижена!

від 5 000 грн

за метр погонний

35 років досвіду

Основною з наших переваг - є наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності і маштабів, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати Вам вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех та обладнання і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічний досвід в сфері будівельних робіт подарував нам відчутні знижки майже на всі види будматеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Будівництво будинку на березі водойми обов’язково включає берегоукріплення річки або озера. Це дозволить не допустити ерозії грунту в результаті впливу дощової води, льоду, паводкових вод і так далі. Вибір способу зміцнення берега підбирається виходячи з особливостей ділянки і його призначення.

Берегоукріплення: ціна і методи

Власнику дачі на березі річки і управління паркової зони може знадобитися берегоукріплення. Київ і будь-який інший регіон не виняток. Кожен бажаючий може скористатися послугами компанії і замовити найбільш підходящий метод зміцнення берегової лінії.

Додатковий захист необхідний при сильній течії в річці, великій кількості підводних каналів, великому нахилі схилу, високому ризику льодоходу. Своєчасне берегоукріплення річки допоможе запобігти ряду таких проблем як замулювання водоймища, а це, в свою чергу дозволить зберегти воду прозорою без змін екосистеми в водоймі.

Заказать берегоукрепление Киев и область

Матеріал, яким буде виконуватися берегоукріплення, ціна робіт, тривалість безпосередньо залежать від призначення берегової лінії. Ми пропонуємо наступні способи:

  • Капітальне берегоукріплення річки. Має на увазі застосування георешіток, геоматів, габіонів, шпунтів і так далі. Підходить для будівництва причалів, пірсів. Також можливе застосування паль з бетону, а також монолітної конструкції з гідрофобного бетону. Такий захист витримує кілька десятків років навіть в суворих умовах. Складністю є необхідність залучення великої техніки і тривалий час, необхідний на берегоукріплення, ціна на послугу за рахунок цих факторів зростає;
  • Для створення водойми з метою розведення риби, в парковій зоні, а також в межах міста важливо використовувати екологічно чисті матеріали, виконуючи берегоукріплення, Київ і гості міста можуть замовити зміцнення берегової лінії модриною і дерев’яними палями з масиву інших порід. Процес не вимагає залучення великої техніки, займає менше часу. Берегоукріплення річки з використанням природних матеріалів дозволяє захистити схил на 40-50 років. Для виключення вимивання дрібних частинок нижня частина паль прикривається геотекстилем;
  • Декоративне значення має застосування біоматів і озеленення, в той же час це надійне берегоукріплення, Київ зі своїми особливостями клімату допускає використання рогозу, лепехи, осоки, очерету та інших чагарників, що володіють розвиненою кореневою системою.
Берегоукрепление цена от Riverwood

Встигніть замовити берегоукріплення зі знижкою 10%

До кінця акції залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Залиште дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!

Де знайти відповідального виконавця?

Компанія Riverwood пропонує виконати берегоукріплення, ціна роботи визначається на місці виходячи з площі, складності і використовуваних матеріалів. Не має значення, де необхідно виконати берегоукріплення: Київ або будь-який інший регіон України. Ми працюємо по всій країні. Вибрати відповідний спосіб, розрахувати вартість та оформити замовлення можна за телефонами, вказаними на сайті.

Ви готові обговорити Ваш проект?

1

Телефонуйте зараз
(068) 496 06 16

Ми з задоволенням проконсультуємо і підберемо найбільш вигідний метод берегоукріплення.

Як ми працюємо
Оставляете заявку на сайте или по тел

Залишаєте заявку на сайті або за тел

Материалы завозятся на объект

Матеріали завозяться на об'єкт

По телефону обсуждаем задачу

По телефону обговорюємо завдання

Выполняем весь объем работ

Виконуємо весь обсяг робіт

Наш специалист выезжает на объект

Наш фахівець виїжджає на об'єкт

Уборка территории после работ

Прибирання території після робіт

Подготавливается территория

Підготовлюється територія

Сдача готового объекта

Здача готового
об'єкта

Приклади робіт

Відповіді на часті питання

⭐ Навіщо потрібно берегоукріплення?
Якщо не виконати дані роботи, то під впливом течії, крижин, підводних каналів і дощової води виникне розмивання грунту, замулювання, обміління водойми або озера.

⭐ Терміни робіт з берегоукріплення?
Терміни виконання робіт суто індивідуальні і залежать від багатьох факторів: методу берегоукріплення, наявність матеріалів, обсяг робіт і тд.

⭐ Вартість берегоукріплення?
Ціна зміцнення берега розраховується також індивідуально, залежно від виду зміцнення і обсягу робіт.
Ви вже йдете?
Не поспішайте!

У нас для Вас додаткова
ЗНИЖКА 10%


Назвіть менеджеру кодове слово
"Слава Україні! 😉"

Call Now ButtonПозвонить нам