Укріплення берегів​

(068) 496 06 16

Акція!

До 1 вересня ціна на укріплення берегу ПІД КЛЮЧ знижена!

від 5 000 грн

за метр погонний

35 років досвіду

Основною з наших переваг - є наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності і маштабів, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати Вам вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех та обладнання і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічний досвід в сфері будівельних робіт подарував нам відчутні знижки майже на всі види будматеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Берегоукріплення включає в себе зміцнення лінії берега, захист від обвалів і підмиву, а також від ерозії під впливом природних явищ. Якщо не виконати дані роботи, то під впливом течії, крижин, підводних каналів і дощової води виникне розмивання грунту, замулювання, обміління водойми або озера. Згодом це може стати причиною руйнування будівель, розташованих біля річки. Щоб уникнути цього і зберегти водойму, необхідно провести укріплення берегів, ціна при цьому буде залежати від обраного способу.

Чому потрібно зміцнити берег

Для пляжної зони, організації причалу, паркового пірсу необхідні різні способи берегоукріплення. Також захист потрібен і на дачі при наявності невеликої водойми. Постійна експлуатація грунту і прибережної зони призведе до її осідання і розмивання. Відсутність зміцнення негативно відзначиться на стані самого струмка і на зовнішньому вигляді берегової лінії. Незалежно від того, де виконується укріплення берегів, Київ або інший регіон України, вибір способу здійснюється спільно з фахівцями.

Укріпити берег можна різними способами. Всі вони умовно діляться на три групи:

  • Гнучкі конструкції. Включають різноманітні решітки та сітки, які виконують роль опори і захисту. Особливо часто використовується при прокладанні комунікацій уздовж прибережної зони;
  • Жорсткі конструкції. Це можуть бути сталеві або ПВХ листи, плити, палі, бетон, каміння. Цим методом можна зміцнити берег незалежно від кута нахилу;
  • Рослинні системи. Найчастіше використовуються при малому куті нахилу. При більш крутих схилах застосовуються укріплення з масиву дерева, наприклад модрини або дуба. Це економічно вигідне зміцнення берегів, ціна послуги при використанні паль з дерева нижче в порівнянні з роботою з бетоном.
Укрепить берег в Украине

До

Після

Укрепление берега до и после

Вибір способу зміцнення

Для того щоб надійно зміцнити берег, необхідно правильно підібрати спосіб і матеріали. Найбільше значення тут має кут нахилу і можливі негативні чинники. Так, дерев’яні палі використовуються при малій глибині, а при ризику льодоходу краще застосовувати бетонування.

При необхідності виконати укріплення берегів, Київ і жителі інших регіонів України можуть вибрати один із запропонованих варіантів:

  • Застосування дубових паль і масиву модрини. Метод полягає в установці бруса уздовж всієї берегової лінії. Вони заглиблюються на необхідну глибину. Внутрішня частина паль вкривається геотекстилем для виключення вимивання дрібних частинок. Верхня частина обробляється засобами, що дозволяють зберегти привабливий зовнішній вигляд і підвищують ступінь стійкості до негативних факторів. Це екологічно безпечне зміцнення берегів, ціна в цьому випадку залежить від довжини бруса і породи дерева;
  • Застосування шпунта з ПВХ оптимально на струмках і річках при високому ризику підмивання. Крім того, можливо їх застосування в солоній воді. Технологія установки мало чим відрізняється від захисту брусом з модрини;
  • Габіони являють собою прямокутні контейнери з сітки, які після установки заповнюються каменем. Між собою конструкції зв’язуються в’язанням дротом. Даний метод дозволяє зміцнити берег навіть під кутом в 90 градусів;
  • Матраци Рено є різновидом попередньої конструкції і укладаються аналогічно. Можуть використовуватися як над водою, так і під водою;
  • Георешітка використовується в тому випадку, коли необхідно естетично привабливе зміцнення берегів, Київ зі своїми кліматом дозволяє після укладання решітки виконати озеленення. Георешітка являє собою конструкцію з поліетиленових стрічок різної ширини. Вона розтягується на необхідному ділянці річки чи водойми, фіксується анкерами, після чого комірки заповнюються каменем. Можливе укладання родючого грунту для подальшого озеленення;
  • Бетон є найбільш надійним. Він дозволяє зміцнити берег на 40-50 років. Являє собою монолітну стіну з гідрофобного бетону. Матеріал не зруйнуються під дією вологи, не боїться сильної течії, ходу крижин, вітру і перепадів температури.
Укрепление берегов в Киеве
Укрепление берегов, цена от Riverwood

Те, яким методом буде виконано зміцнення берегів, ціна послуги та необхідний час будуть залежати від початкового стану берегової лінії.

Встигніть замовити укріплення берегів​ зі знижкою 10%

До кінця акції залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Залиште дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!

Укріплення берегів: Київ та інші міста

Компанія Riverwood більше 35 років спеціалізується на зміцненні берегових ліній будь-якої складності. За плечима сотні успішно виконаних робіт. У нас працюють тільки досвідчені фахівці, здатні правильно підібрати відповідний метод в індивідуальному порядку. Роботи проводяться як уздовж всієї берегової лінії, так і на окремих її ділянках. Ми виконуємо не тільки укріплення берегів, Київ і жителі інших міст можуть оформити замовлення на обладнання причалів, пірсів, сходів і інших конструкцій.

Ми володіємо власним цехом по роботі з деревиною. У нас немає посередників і філій. Замовляючи у нас укріплення берегів, ціна буде складатися тільки з обсягу роботи і матеріалів, без зайвої націнки.

Задати питання і розрахувати вартість послуг ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери підкажуть, чим краще зміцнити берег і скільки часу займе монтаж.

Ви готові обговорити Ваш проект?

1

Телефонуйте зараз
(068) 496 06 16

Ми з задоволенням проконсультуємо і підберемо найбільш вигідний метод як укріпити берег.

Як ми працюємо
Оставляете заявку на сайте или по тел

Залишаєте заявку на сайті або за тел

Материалы завозятся на объект

Матеріали завозяться на об'єкт

По телефону обсуждаем задачу

По телефону обговорюємо завдання

Выполняем весь объем работ

Виконуємо весь обсяг робіт

Наш специалист выезжает на объект

Наш фахівець виїжджає на об'єкт

Уборка территории после работ

Прибирання території після робіт

Подготавливается территория

Підготовлюється територія

Сдача готового объекта

Здача готового
об'єкта

Приклади робіт як можливо зміцнити берег

Відповіді на часті питання

⭐ Навіщо укріплювати берег?
Якщо не виконати дані роботи, то під впливом течії, крижин, підводних каналів і дощової води виникне розмивання грунту, замулювання, обміління водойми або озера.

⭐ Терміни зміцнення берегів?
Терміни виконання робіт суто індивідуальні і залежать від багатьох факторів: методу берегоукріплення, наявність матеріалів, обсяг робіт і тд.

⭐ Вартість зміцнення берега?
Укріплення берегів, ціна розраховується також індивідуально, залежно від виду зміцнення і обсягу робіт.
Ви вже йдете?
Не поспішайте!

У нас для Вас додаткова
ЗНИЖКА 10%


Назвіть менеджеру кодове слово
"Слава Україні! 😉"

Call Now ButtonПозвонить нам