Зміцнення берега габіонами

(068) 496 06 16

Акція!

До 1 вересня ціна на укріплення берегу ПІД КЛЮЧ знижена!

від 12 000 грн

за метр погонний

35 років досвіду

Основною з наших переваг - є наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності і маштабів, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати Вам вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех та обладнання і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічний досвід в сфері будівельних робіт подарував нам відчутні знижки майже на всі види будматеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Берегозміцнення габіонами використовується для попередження обвалення, зрушень, ерозії та розмивання берега. Технологія є доступною альтернативою використанню бетону та інших дорогих методів.

Габион – что это, преимущества применения

Габіон – це каркасна конструкція прямокутної форми, виготовлена із оцинкованої сталі. Для підвищення міцності дроту дроту з’єднані за допомогою подвійного кручення. Щоб захистити метал від впливу агресивного середовища, використовується технологія гарячого цинкування. Після монтажу габіонів кожна секція заповнюється гранітним щебенем або іншими наповнювачами. Вибір матеріалу визначається технічним завданням.

Зміцнення берега габіонами дає тривалий результат. Орієнтовний термін служби конструкції – 50 років. Інші переваги технології:

  1. Підходить для складних водойм, у тому числі річок;
  2. Прийнятна вартість;
  3. Можливість укріплення берега навіть під кутом 90 градусів. Стіна з габіонів може мати більшу висоту. Зводиться вона з кроком висотою трохи більше 1 метра.
  4. Поглинання ударного навантаження від хвиль за рахунок пористої та проникної структури.
  5. Якщо глибина ставка, озера невелика, то берегоукріплення габіонами не передбачає облаштування опорної підошви. В результаті зменшується вартість робіт, конструкція швидше здається в експлуатацію.
  6. Гнучкість. Габіонна сітка зберігає структуру при усадці ґрунту.
Заказать берегоукрепление Киев и область

Вкладається наповнювач вручну, що робить процес монтажу трудомістким. Компанія RiverWood бере весь процес на себе. Технологія не підходить для ділянок із крутим підводним укосом.

У технологічному плані зміцнення берега габіонами відбувається у 3 етапи – підготовка основи (якщо потрібно), монтаж габіонів, засипка. Опорна подушка організується з геотекстителя, матраців Рено, великофракційного щебеню.

Габіони монтуються на дно або основу, після чого з’єднуються між собою за допомогою дроту. Засипана конструкція замивається піском до верхньої межі, щоб на березі вийшов рівний майданчик, а берегова лінія мала чітку структуру.

Встигніть замовити берегоукріплення габіонами зі знижкою 10%

До кінця акції залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Залиште дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!

Як замовити берегоукріплення габіонами?

Послуга надається виходячи з договору, де вказується ціна, термін. Усі роботи проводяться згідно з технічним завданням. ТЗ формується після огляду дільниці експертом з урахуванням усіх побажань замовника, цільового використання прибережної зони. Приклади робіт можна переглянути в портфоліо компанії. Якщо ця технологія не підійде до конкретної водойми, наш спеціаліст запропонує альтернативні, більш доцільні рішення.

Переваги компанії:

  • Власна бригада та парк техніки;
  • Перевірені матеріали;
  • Великий досвід у реалізації проектів різної складності.

Замовити послугу чи консультацію можна прямо на сайті – просто заповніть заявку зі своїми контактними даними.

Ви готові обговорити Ваш проект?

1

Телефонуйте зараз
(068) 496 06 16

Ми з задоволенням проконсультуємо і підберемо найбільш вигідний метод укріплення берегу.

Як ми працюємо
Оставляете заявку на сайте или по тел

Залишаєте заявку на сайті або за тел

Материалы завозятся на объект

Матеріали завозяться на об'єкт

По телефону обсуждаем задачу

По телефону обговорюємо завдання

Выполняем весь объем работ

Виконуємо весь обсяг робіт

Наш специалист выезжает на объект

Наш фахівець виїжджає на об'єкт

Уборка территории после работ

Прибирання території після робіт

Подготавливается территория

Підготовлюється територія

Сдача готового объекта

Здача готового
об'єкта

Приклади робіт

Відповіді на часті питання

⭐ Навіщо укріплювати берег габіонами?
Якщо не виконати дані роботи, то під впливом течії, крижин, підводних каналів і дощової води виникне розмивання грунту, замулювання, обміління водойми або озера.

⭐ Терміни зміцнення берегів габіонами?
Терміни виконання робіт суто індивідуальні і залежать від багатьох факторів: методу берегоукріплення, наявність матеріалів, обсяг робіт і тд.

⭐ Вартість зміцнення берега габіонами?
Ціна зміцнення берега розраховується також індивідуально, залежно від виду зміцнення і обсягу робіт.
Call Now ButtonПозвонить нам