Зміцнення крутих схилів

(068) 496 06 16

Акція!

До 1 вересня ціна на укріплення схилу ПІД КЛЮЧ знижена!

від 5 000 грн

за метр погонний

35 років досвіду

Основною з наших переваг - є наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності і маштабів, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати Вам вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех та обладнання і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічний досвід в сфері будівельних робіт подарував нам відчутні знижки майже на всі види будматеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Зміцнення схилу дозволяє захистити похилу ділянку землі від ерозії та обвалу під впливом опадів, вітру, підтоплень та інших природних процесів. Методика проведення робіт підбирається з урахуванням кліматичних умов зони, кута поверхні і призначення ділянки. Найбільш поширений варіант являє собою армування верхнього шару грунту.

Як проводиться зміцнення схилу

Залежно від умов можуть використовуватися георешітка, матраци Рено, бетонні елементи, геомати, сітки габіони і елементи озеленення. Кожен спосіб має свої особливості:

  • Зміцнення грунту на схилі із застосуванням георешіток починається з очищення грунту від рослинності, вирівнювання і ущільнення. Георешітка є тривимірним каркасом з осередками 20-40 см з поліетиленових стрічок шириною від 5 до 20 сантиметрів. Геотекстиль викладається з нахлистом. По кутах позначеного ділянки встановлюються анкера зі сталі або пластику. Георешітка розтягується і закріплюється по кутах. Поверхня викладається камінням, щебенем, піском або грунтом, призначеним для посадки рослин. Це дозволяє в подальшому виконати озеленення;
  • Успішно проводиться зміцнення крутих схилів геоматами. Це один з найбільш ефективних способів збереження рельєфу на дачі або вздовж парку. В результаті використання геоматів виходить водопроникний шар, що дозволяє виконати озеленення. Спочатку ділянка вирівнюється, а грунт ущільнюється, а потім робиться зміцнення крутих схилів. Полотно укладається внахлест, а геомати фіксуються анкерами, які повинні розташовуватися перпендикулярно грунті. Верхній шар створюється з використанням родючого грунту. Згодом ділянка на дачі засівається газонною травою;
    Матраци Рено використовуються в разі, коли кут нахилу не перевищує 45 градусів. Зміцнення схилу починається з очищення ділянки від рослинності, укладання геополотна, фіксуванні матраців Рено. Конструкції зв’язуються між собою і заповняться каменем. Після цього матраци закриваються кришками. Метод виключає вимивання грунту;
  • Зміцнення крутих схилів можна виконувати з використанням габіонів. Метод підходить для будь-якого кута нахилу. Габіони являють собою конструкції у вигляді прямокутника з оцинкованої сітки, які після монтажу заповнюються каменем. Грунт на ділянці попередньо вирівнюється і ущільнюється. Блоки укладаються і зв’язуються між собою в’язальним дротом, після чого наповнюються каменем з фракцією 50-300 мм. Таке зміцнення грунту на схилі оптимально підходить і для парку, і для зміцнення берега на дачі;
  • Зміцнення схилу можливо за допомогою озеленення. Метод підходить для нахилу не більше 60 градусів. При великому нахилі грунт попередньо армується сіткою, геоматами. Після укриття армуючої конструкції грунтом виконується посадка рослин. Можна використовувати біомати з волокон з насінням.
Заказать укрепление крутых склонов
Заказать укрепление грунта на склоне

Встигніть замовити зміцнення схилу зі знижкою 10%

До кінця акції залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Залиште дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!

Де замовити зміцнення схилу

Компанія Riverwood більше 30 років займається зміцненням берегів і схилів. У роботі використовуються всі можливі методи. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний варіант. Замовити зміцнення грунту на схилі ви можете за телефонами або заповнивши форму, подану на сайті.

Ви готові обговорити Ваш проект?

1

Телефонуйте зараз
(068) 496 06 16

Ми з задоволенням проконсультуємо і підберемо найбільш вигідний метод укріплення схилу.

Як ми працюємо
Оставляете заявку на сайте или по тел

Залишаєте заявку на сайті або за тел

Материалы завозятся на объект

Матеріали завозяться на об'єкт

По телефону обсуждаем задачу

По телефону обговорюємо завдання

Выполняем весь объем работ

Виконуємо весь обсяг робіт

Наш специалист выезжает на объект

Наш фахівець виїжджає на об'єкт

Уборка территории после работ

Прибирання території після робіт

Подготавливается территория

Підготовлюється територія

Сдача готового объекта

Здача готового
об'єкта

Зміцнення грунту на схилі: приклади робіт

Відповіді на часті питання

⭐ Чому важливо виконати зміцнення схилу?
Зміцнення схилу дозволяє захистити похилу ділянку землі від ерозії та обвалу під впливом опадів, вітру, підтоплень та інших природних процесів.

⭐ Терміни на зміцнення крутих схилів?
Терміни на зміцнення грунту на схилі суто індивідуальні і залежать від багатьох факторів: методу берегоукріплення, наявність матеріалів, обсяг робіт і тд.

⭐ Вартість послуги зміцнення схилу?
Ціна зміцнення берега розраховується також індивідуально, залежно від виду зміцнення і обсягу робіт.
Ви вже йдете?
Не поспішайте!

У нас для Вас додаткова
ЗНИЖКА 10%


Назвіть менеджеру кодове слово
"Слава Україні! 😉"

Call Now ButtonПозвонить нам