Зміцнення берега георешіткою

(068) 496 06 16

Акція!

До 1 вересня ціна на укріплення берегу ПІД КЛЮЧ знижена!

від 12 000 грн

за метр погонний

35 років досвіду

Основною з наших переваг - є наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності і маштабів, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати Вам вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех та обладнання і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічний досвід в сфері будівельних робіт подарував нам відчутні знижки майже на всі види будматеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Георешітка – це найпопулярніший матеріал для зміцнення берегової лінії. Він є геосинтетиком універсального типу, що має вигляд прямокутного сотоподібного модуля. Виготовляється георешітка зі стрічок поліпропілену, які з’єднуються один з одним шляхом зварювання. У розтягнутому положенні вона формує жорсткий каркас, що заповнюється ґрунтом, піском із щебенем. Стільники можуть мати різний розмір і висоту. Зміцнення берега георешіткою – одне з найдоступніших рішень щодо ціни.

Технологія допомагає формувати малопомітні берегові укріплення, що ідеально вписуються в природний ландшафт місцевості. За рахунок гнучкої конструкції георешітка зберігає початкові контури берегової лінії. Берегозміцнення гратами застосовується самостійно, або разом з іншими технологіями. Найчастіше роботи проводяться без залучення важкої техніки, що значно зменшує вартість реалізації проекту.

Берегозміцнення георешіткою – переваги технології

Зміцнення берегової лінії провадиться з метою попередження ерозії ґрунту, розмиву та обвалів. Даний захід дозволяє зберегти водоймище в початкових межах, попередити обмілення, руйнування будівель, розташованих на березі.

Берегозміцнення георешітка часто виконується у випадках, коли потрібно отримати естетично привабливий берег. Після проведення робіт можна проводити озеленення території. Поверх решітки дозволяється висаджувати невеликі дерева та чагарники. Їхнє коріння сприятиме додатковому зміцненню берега озера, ставка, річки.

Поліпропіленові стрічки не бояться впливу вологи, гризунів, комах. Вони тривалий час зберігають цілісність конструкції. Середній термін служби складає 30 років.

ukreplenie-berega-georeshetkoj

Зміцнення берега за допомогою георешітки показує хорошу ефективність на м’якому ґрунті. Навантаження по конструкції розподіляється рівномірним чином, ймовірність осаду ґрунту мінімальна. Георешітка у складеному вигляді займає мінімум місця, що спрощує процес доставки.

Обмеження технології:

  • Не можна застосовувати на серйозних схилах, що мають ухил понад 45 градусів;
  • Берегоукріплення георешітка проводиться тільки в контексті верхнього шару грунту – не більше 30 сантиметрів.

Для кожного проекту підбирається свій тип георешітки. Починаються роботи з підготовки берега – ущільнюються ями, видаляються коріння, зрізаються виступи. Стільникові модулі кріпляться за допомогою анкерів. Осередки спочатку заповнюються щебенем, потім – ґрунтом, або піском.

Встигніть замовити берегоукріплення георешіткою зі знижкою 10%

До кінця акції залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Залиште дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!

Замовити зміцнення берега георешіткою в Україні

Послуга берегозміцнення дозволяє зберегти чистоту водойми на багато років уперед. Компанія «RiverWood» готова виконати роботи швидко, якісно та з гарантією.

Щоб ознайомитися з технологією детальніше, замовити послугу:

  • залишіть контакти для зв’язку в заявці;
  • зателефонуйте.

Берегозміцнення георешітки нашою компанією проводиться з дотриманням усіх вимог технології. Ми маємо достатньо досвіду для реалізації проектів будь-якого рівня складності.

Скористайтеся послугами «RiverWood» прямо зараз і ми приступимо до реалізації вашого проекту вже протягом кількох днів!

Ви готові обговорити Ваш проект?

1

Телефонуйте зараз
(068) 496 06 16

Ми з задоволенням проконсультуємо і підберемо найбільш вигідний метод укріплення берегу.

Як ми працюємо
Оставляете заявку на сайте или по тел

Залишаєте заявку на сайті або за тел

Материалы завозятся на объект

Матеріали завозяться на об'єкт

По телефону обсуждаем задачу

По телефону обговорюємо завдання

Выполняем весь объем работ

Виконуємо весь обсяг робіт

Наш специалист выезжает на объект

Наш фахівець виїжджає на об'єкт

Уборка территории после работ

Прибирання території після робіт

Подготавливается территория

Підготовлюється територія

Сдача готового объекта

Здача готового
об'єкта

Приклади робіт

Відповіді на часті питання

⭐ Навіщо укріплювати берег георешіткою?
Якщо не виконати дані роботи, то під впливом течії, крижин, підводних каналів і дощової води виникне розмивання грунту, замулювання, обміління водойми або озера.

⭐ Терміни зміцнення берегів георешіткою?
Терміни виконання робіт суто індивідуальні і залежать від багатьох факторів: методу берегоукріплення, наявність матеріалів, обсяг робіт і тд.

⭐ Вартість зміцнення берега георешіткою?
Ціна зміцнення берега розраховується також індивідуально, залежно від виду зміцнення і обсягу робіт.
Call Now ButtonПозвонить нам