Зміцнення берега бетоном

(068) 496 06 16

Акція!

До 1 вересня ціна на укріплення берегу ПІД КЛЮЧ знижена!

від 12 000 грн

за метр погонний

35 років досвіду

Основною з наших переваг - є наш професіоналізм і багаторічний практичний досвід. Ми можемо похвалитися сотнею вдало завершених проектів різної складності і маштабів, завдяки яким зарекомендували себе експертами своєї справи і надійними виконавцями!

Прямі виконавці послуги

Наша команда складається з фахівців, прямих виконавців робіт під керівництвом інженера-проектувальника. Ми не утримуємо офіс і менеджерів - це дає можливість запропонувати Вам вигідну ціну. Бажаєте заощадити минаючи ряд посередників - будемо раді допомогти!

Найкоротші терміни

У власності команди є деревообробний цех та обладнання і свої заготовки ми реалізуємо за ціною виробника. А багаторічний досвід в сфері будівельних робіт подарував нам відчутні знижки майже на всі види будматеріалів, ми завжди ділимося ними з нашими клієнтами!

Дощі, рух крижин, паводки негативно відбиваються на стані берегової лінії. Під впливом течії, опадів спостерігається ерозія грунту. Зміцнення берега бетоном допоможе запобігти зсуву грунту і зберегти водойму в первісному вигляді.

Коли проводиться берегоукріплення бетоном

Завдяки берегоукріпленню вдається виключити замулювання, зберегти чистоту води, а також не порушити екосистему водойми. Зміцнення берега річки бетоном вважається найбільш міцним і довговічним способом. При необхідності проводяться роботи вздовж всієї берегової лінії або на окремій її ділянці.

Укріпити берег необхідно в наступних випадках:

  • Близьке розташування струмків з швидкою течією;
  • Наявність великої кількості каналів;
  • Водосховища, озера, призначені для розведення риби;
  • Збереження естетичного вигляду декоративних водойм в межах міста;
  • Створення надійної і довговічною дамби;
  • Високий ризик вимивання грунту уздовж берега.
Укрепление берега реки бетоном

При виконанні робіт важливо використовувати матеріал, що володіє певним ступенем гідрофобності. Гідротехнічний бетон відрізняється високою міцністю і максимальною надійністю. Він не пропускає воду, не піддається корозії і не боїться різких перепадів температури. Берегоукріплення бетоном підходить для екстремальних умов. Для роботи залучається велика спецтехніка.

Встигніть замовити берегоукріплення бетоном зі знижкою 10%

До кінця акції залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Залиште дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!

Техніка виконання робіт

Компанія Riverwood більше 35 років спеціалізується на зміцненні берегової лінії. Наявність власного деревообробного цеху і співпраця з кращими постачальниками позитивно позначається на вартості послуги та якості. Отримати консультацію та оформити замовлення на берегоукріплення бетоном ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Також можна залишити заявку через спеціальну форму або написати на вказану поштову адресу.

Зміцнення берега бетоном починається з установки паль із залізобетону або труб уздовж всієї берегової лінії з кроком 1,5 метра. Далі прокопується траншея вздовж лінії паль і створюється арматурний каркас. Після установки опалубки вся конструкція заповнюється бетоном. В результаті цього виходить бетонна стіна, що йде вглиб берега на 0,5 метра. Ширина в середньому становить 0,4 метра. Технічні параметри залежать від особливостей водойми і можливого впливу атмосфери. У деяких випадках необхідне створення дренажної системи для виведення води, що скупчується за огорожею.

Зміцнення берега річки бетоном дозволяє створити рівну берегову лінію. Конструкція тривалий час зберігає свої характеристики.

Берегоукрепление бетоном в Киеве

Ви готові обговорити Ваш проект?

1

Телефонуйте зараз
(068) 496 06 16

Ми з задоволенням проконсультуємо і підберемо найбільш вигідний метод укріплення берегу.

Як ми працюємо
Оставляете заявку на сайте или по тел

Залишаєте заявку на сайті або за тел

Материалы завозятся на объект

Матеріали завозяться на об'єкт

По телефону обсуждаем задачу

По телефону обговорюємо завдання

Выполняем весь объем работ

Виконуємо весь обсяг робіт

Наш специалист выезжает на объект

Наш фахівець виїжджає на об'єкт

Уборка территории после работ

Прибирання території після робіт

Подготавливается территория

Підготовлюється територія

Сдача готового объекта

Здача готового
об'єкта

Приклади робіт

Відповіді на часті питання

⭐ Навіщо укріплювати берег бетоном?
Якщо не виконати дані роботи, то під впливом течії, крижин, підводних каналів і дощової води виникне розмивання грунту, замулювання, обміління водойми або озера.

⭐ Терміни зміцнення берегів бетоном?
Терміни виконання робіт суто індивідуальні і залежать від багатьох факторів: методу берегоукріплення, наявність матеріалів, обсяг робіт і тд.

⭐ Вартість зміцнення берега бетоном?
Ціна зміцнення берега розраховується також індивідуально, залежно від виду зміцнення і обсягу робіт.
Ви вже йдете?
Не поспішайте!

У нас для Вас додаткова
ЗНИЖКА 10%


Назвіть менеджеру кодове слово
"Слава Україні! 😉"

Call Now ButtonПозвонить нам